skip to Main Content

ENERGIAKLASS

Majad vastavad liginullenergiahoone nõuetele (A-klass).

KANDVAD KONSTRUKTSIOONID

Hooned on rajatud raudbetoonist lintvundamendile.

Kandvad seinad on laotud kergplokist. Bokside vahelised seinad on parema helipidavusega tagamiseks tehtud suurema paksusega betoonplokist. Välisseinad on soojustatud ja krohvitud.

Nii vahe- kui katuslaed on raudbetoonist õõnespaneelidest.

KATUS

Hoonetel on soojustatud lamekatus, mis on kaetud rullmaterjalist katusekattega.

SISESEINAD

Kõik bokside vahel olevad seinad on suurema helikindluse tagamiseks rajatud 240 mm paksustest ja täisbetoneeritud betoonkividest.

Siseseinad on metallkarkassil kipsplaatseinad mineraalvillast isolatsiooniga. Köögipoolsed kipsplaatseinad on tugevdatud kipsplaadi alla lisatud OSB-plaadiga.

AKNAD, UKSED

Paarismajadel on kolmekordse klaaspaketiga energiatõhusad plastaknad. Igas toas on tuulutatav aknaosa.

Välisuksed on metalluksed klaasitud küljeframuugidega. Siseuksed on puitspooniga kaetud sileuksed.

VIIMISTLUS

Eluruumide seinad ja laed on tasandatud ja värvitud, vannitubade seinad kaetakse keraamiliste plaatidega. Eluruumide põrandad on kaetud spoonparketiga, sansõlmede põrandad on kaetud keraamiliste plaatidega. Sansõlmed on varustatud kvaliteetse sanitaartehnikaga.

Tehnoruumi-panipaiga seinad ja paneellagi on värvitud, põrand on lihvitud ning tolmutõkkega kaetud betoonpõrand.

Boksi kogu siseviimistlus ning sanitaarseadmed sisalduvad korteri hinnas.

KÜTE

Kõik paarismajaosad köetakse individuaalsete energiatõhusate õhk-vesi soojuspumpadega. Boksides on mugav ning energiasäästlik vesipõrandaküte.

VENTILATSIOON

Iga boks on varustatud soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbe ventilatsioonisüsteemiga. Ventilatsiooniseadmed asuvad tehnoruumides, mis tagab, et seadmemüra ei levi elutubadesse.

VESI, KANALISATSIOON

Paarismajad on ühendatud tsentraalse vee- ja kanalisatsioonivõrku. Soe tarbevesi valmistatakse lokaalselt maja soojasõlmes.

ELEKTER JA NÕRKVOOL

Boksidesse paigaldatakse pistikupesad ja lülitid, sanitaarruumidesse ja esikusse ka valgustid vastavalt planeeringule.

Elektriarvestid paigaldatakse boksi peakilpi. Kilbis on automaatkaitsmed ja nõrkvoolu osa. Elektrinäidud edastatakse kauglugemise teel.

Igasse boksi on toodud side ja televisiooni kaablid. Boksisisene sidekaabeldus on tehtud ülikiiret andmeside edastamist võimaldava CAT6 kaabliga. Igas toas on moodulpesa telefoni ja interneti jaoks.

Kõigis korterites on valmidus valvesignalisatsiooni seadmete paigaldamiseks.

VALGUSTUS

Bokside sanitaarruumidesse on paigaldatud süvistatud LED valgustid vastavalt planeeringule. Need sisalduvad boksi hinnas.

LED valgustid paigaldatud ka iga välisukse ning terrassi kohale.

MAAALAD JA TERRASSID

Igale boksile kuulub haljastatud maaala, seatakse kinnistu notariaalne kasutuskord. Igal boksil on puitlaudisega kaetud terrass. Naaberbokside vahel terrassid on eraldatud elupuuhekiga.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUS!